Арминия Билефелд обърна лидера във Втора Бундеслига Дармщат и го победи с

...

Арминия Билефелд - Дармщат 3:1 /репортаж/

Арминия Билефелд обърна лидера във Втора Бундеслига Дармщат и го победи с резултат 3:1 в дуел от 24-ия кръг на шампионата.

Всички попадения паднаха през втората част. Гостите откриха резултата в 54-ата, когато прецизен бе Матиас Хонсак, само че Мануел Притъл изравни в 72-ата минута.

Домакините стигнаха до цялостния поврат и триумфа в добавеното време на срещата. Тогава първо Бенямин Канурич направи 2:1 в първата добавена минута, а в четвъртата Фабиан Клос постави точка на разногласието и оформи крайния резултат.

С тази победа Арминия Билефелд излезе от рисковата зона и към този момент се намира на 14-ата позиция с 24 точки, с три повече от първия под чертата - Зандхаузен. Дармащат остава водач в красирането с 49 точки, само че със единствено една повече от Хамбургер, който в неделя гостува на Карлсруе.